Małgorzta Nabożna, Krosno, 50x40 cm, olej/płyta
Magdalena Wyżykowska-Figura, Zapach lata, 50x60 cm, olej/płótno
Iwona Jankowska Mihułowicz, Mostek, 33x41 cm, olej/płótno
Małgorzata Wojnar, Cerkiew, 40x60 cm, akryl/płótno
Helena Cząstka, Pejzaż zimowy, 40x50 cm, olej/płótno
Jerzy Figura, Zima, 40x40 cm, olej/płótno
Anna Kosztyła, Irysy, 50x40 cm, olej/płótno
K. Kubal, Zapomnienie, 45x39 cm, olej/płyta
Jan Kukułka, Przystanek Komańcza, 40x50cm, akryl/płótno
Anna Munia, Malwy, 40x59 cm, olej/płótno
K. Kubal, Kwiaty, 30x30 cm, olej/płótno
Katarzyna Oczoś, Portret z ptakami, 80x60 cm, olej/płótno
Małgorzata Adamkowska, Wiosna tuż …, 80x60 cm, olej/płótno
Amelia Wróblewska, Portret, 60x50 cm, olej/płótno
Marcin Płoszaj, bez tytułu, 57x60 cm, olej/płótno
Renata Gorączko, Pejzaż, 50x70 cm, olej/płótno
Amelia Wróblewska, Koń, 60x50 cm, olej/płótno
Arkadiusz Andrejkow, Portret, 58x40 cm, olej/deska
Tomasz Rolniak, PPANDEMIA i FHS, 17x23 cm, technika własna/papier
Tadeusz Marszałek, Spacer, 59x40 cm, pastel/papier
Barbara Kasprzycka, Pejzaż, 60x80 cm, akryl/płótno
J(F) Siara, Milczenie, 49x41 cm, akwaforta/papier
Marek Burdzy, Kwiat lotosu, 29x29 cm, akryl/płótno
Tomasz Kasprzyk, Chwała sztuce – piękno, ach to ty, 32x32 cm, fotografia
Katarzyna Antosz, Postać I, 29x19,7 cm, technika mieszana/papier
Katarzyna Antosz, Postać II, 29x19,7 cm, technika mieszana/papier
Katarzyna Antosz, Postać III, 29x19,7 cm, technika mieszana/papier
Zbigniew Habrat, Ballada o Lutku Pińczuku, 39,5x2 cm, pastel/papier
Anna Pilszak, Zachodni błysk,40x50 cm, akryl/płótno
Bogdan Samborski, bez tytułu, 28x38 cm, akryl/papier
Elżbieta Wesołkin, Panorama Sanok, 22x27 cm, olej/płótno
Jolanta Kordyaczny, Anioł,23x14, olej/deska
Renata Gorączko, bez tytułu, 39,5x29,5 cm, foligrafia
Waldemar Kordyaczny, Jesień w górach II, 16x24 cm, akryl/papier
Waldemar Kordyaczny, Jesień w górach III, 16x24 cm, akryl/papier
Natalia Samborska, Kwiaty, 28x54 cm, akwarela/papier
Zdzisław Gil, Jawor – Bieszczady, 50x65 cm, pastel/papier
Paweł Leszega, Ptak, 27x31x22 cm, drewno/kamień
Piotr Burger, Ptak, 19x17x5,5 cm, drewno
Maciej Syrek, Błazen, 18x8x5 cm, brąz/marmur
Małgorzata Samborska, Anioł, 28x16x15, ceramika
Album twórczości Macieja Syrka z dedykacją artysty, 29x21 cm, 63 str.
Małgorzata Głodowska, Plakieta ceramiczna, 21x20 cm
Mikołaj Sikorski, bez tytułu, 15x16x4 cm, gips/metal
T-shirt, rozmiar M
Maciej Habrat, Portret w okularach, 32x35x7 cm, szkło/drewno
Piotr Woroniec Jr, Miraż B., 30x40 cm, technika własna/płótno
Mirosław Rymar, Welcome to France, 100x70 cm, druk autorski/papier
Piotr Wójtowicz, Autoportret, 13x9 cm, pastel/papier
Roman Przewoźnik, z cyklu ”Spotkania VII, 30x30 cm, akryl/płótno
Kompozycja kwiatowa, Dzienny Dom Senior+ w Kopytowej, 50 cm
Sylwester Stabryła, Portret, 40 cm, olej/płótno
Kalendarz 2022, Anna Munia
Kalendarz 2022, Anna Munia
Elżbieta Wesołkin, Kot, 22x27 cm, olej/płótno
Ryszarda Łucja Jagielska,W stajni, 23x32 cm
Jakub Kaska, Kamienica, światło obrazu 20x25cm , format zewnętrzny oprawy 45x50cm, srebrowa odbitka żelatynowa na podłożu barytowym
Zbigniew Święciński, Notatka z podróży „ I GO for Niki”- pejzaż norweski, 40x40 cm, olej na płótnie
Bartosz Sawicki, Magia małego przedmiotu, 100x70 cm, makrofotografia/wydruk na płótnie