Aukcja sztuki - wystawa prac
26-01-2023 Data publikacji, 26-01-2023 , Barbara Jurkowska Autor, Barbara Jurkowska , 899 Ilość wyświetleń, 899
Archiwum
Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac przed aukcją sztuki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Do soboty (04.02) można zobaczyć "na żywo" prace, których licytacja trwa na platformie allegro. W imieniu Krośnieńskiego Sztabu WOŚP jak i swoim dziękujemy każdemu Artyście i Artystce za podzielenie się swoimi dziełami. A teraz Państwo - do dzieła! Odwiedzajcie i kupujcie. Cel jest ważny a prace wyjątkowe. Zachęcamy! Prace na portalu allegro są na bieżąco dodawane przez Sztab Krośnieński.
Magdalena Wyżykowska-Figura, Anioł, 60x50, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-magdalena-wyzykowska-figura-aniol-olej-wosp-13171667171
Małgorzata Nabożna, Łąka, 50x40, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-malgorzata-nabozna-laka-olej-plotno-wosp-13171828695
Anna Kosztyła, Żagle, 51x41, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-anna-kosztyla-zagle-olej-plotno-51x41-wosp-13171838698
Krystyna Kubal, 32x29,5, olej/płytahttps://allegro.pl/oferta/bwa-krystyna-kubal-32x29-5-olej-plyta-wosp-13171850575
Krystyna Kubal, 30x25, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-krystyna-kubal-30x25-olej-plotno-wosp-13171861023
Krystyna Kubal, 21x30, tkaninahttps://allegro.pl/oferta/bwa-krystyna-kubal-21x30-tkanina-wosp-13171891415
Iwona Bochnak, naszyjnik, 8x5https://allegro.pl/oferta/bwa-iwona-bochnak-naszyjnik-8-x-5-wosp-13171909694
Julia Habrat, 55x79, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-julia-habrat-55x79-olej-plotno-wosp-13171920872
Paweł Armata, Fastrygi, 36x36, technika własnahttps://allegro.pl/oferta/bwa-pawel-armata-fastrygi-36x36-tech-wlasna-wosp-13171941578
Małgorzata Wojnar, Pejzaż 2022, 50x60, olej/płótno https://allegro.pl/oferta/bwa-malgorzata-wojnar-pejzaz-2022-olej-plotno-wosp-13171953242
Jerzy Figura, Jesienny Pejzaż, 50x60, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-jerzy-figura-jesienny-pejzaz-olej-plotno-wosp-13171968683
Helena Cząstka, Żółte róże, 60x40, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-helena-czastka-zolte-roze-olej-plotno-wosp-13172613331
Tadeusz Jackowski, Gałązka kawy II, 34x30, mezzotinta/papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-tadeusz-jackowski-galazka-kawy-ii-wosp-13172625978
Glass Studio Habrat, 37x23x8, szkło, złoto 4 karatowehttps://allegro.pl/oferta/bwa-glass-studio-habrat-szklo-zloto-4-karat-wosp-13172636874
Mariusz Kus, Modlitwa, 30x24, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-mariusz-kus-modlitwa-30x24-olej-plotno-wosp-13172655810
Maciej Syrek, Paryżanka, 27x11x4,5, brąz/kamień; + album, 29x21, 64 str.https://allegro.pl/oferta/bwa-maciej-syrek-paryzanka-braz-kamien-wosp-13172664452
Alicja Nowicka, Cisza o poranku, 40x50, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-alicja-nowicka-cisza-o-poranku-olej-plot-wosp-13172703595
Przemysław Duda, 99x66, druk cyfrowy/folia magnetycznahttps://allegro.pl/oferta/bwa-przemyslaw-duda-druk-cyfrowy-folia-magnet-wosp-13172717573
Sebastian Huczyński, 100x70, olej/papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-huczynski-sebastian-100x70-olej-papier-wosp-13172724600
Zbigniew Habrat, Ballada o Janku Głodzie, 50x40, suchy pastelhttps://allegro.pl/oferta/bwa-zbigniew-habrat-ballada-o-janku-glodzie-wosp-13172730711
Stanisława Olszańska-Marszałek, Ponuraczek, tusz/papier, 70x50 (34x26)https://allegro.pl/oferta/bwa-stanislawa-olszanska-marszalek-ponuraczek-wosp-13172740126
Tomasz Rolniak, Często deszcz smakuje jak łzy, 58x28, technika własnahttps://allegro.pl/oferta/bwa-tomasz-rolniak-czesto-deszcz-smakuje-jak-wosp-13172748029
Igor Badiak, 67x67, technika mieszana/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-igor-badiak-nude-iii-technika-mieszana-wosp-13172792284
Igor Badiak, Nude III, 74x64, technika mieszana/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-igor-badiak-technika-mieszana-plotno-wosp-13172786971
Józefina Piotrowska, 100x70, akryl/papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-jozefina-piotrowska-100x70-akryl-papier-wosp-13172798042
Józefina Piotrowska, 100x70, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-jozefina-piotrowska-100x70-olej-plotno-wosp-13172811770
Janusz Pokrywka, Wypożyczalnia rekwizytów, 65x50 (43,5x37,5), ołówek/papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-janusz-pokrywka-wypozyczalnia-rekwizytow-wosp-13172816863
Natalia Karasińska, Trzeci księżyc, 40x49,5, technika własnahttps://allegro.pl/oferta/bwa-natalia-karasinska-trzeci-ksiezyc-40x49-5-wosp-13172823631
Katarzyna Oczoś, 60x60, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-katarzyna-oczos-60x60-olej-plotno-wosp-13172833449
Barbara Zasowska, Berlin, 32,5x43 (19,5x29,5), fotografiahttps://allegro.pl/oferta/bwa-barbara-zasowska-berlin-fotografia-wosp-13172839167
Magda Stochla, 19x20x20, szydełkohttps://allegro.pl/oferta/bwa-magda-stochla-19x20x20-szydelko-wosp-13172845860
Joanna Topolska-Uliasz, Dzień dobry, 30x25, akryl/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-joanna-topolska-uliasz-dzien-dobry-30x25-wosp-13172851939
Maja Wilusz, Kury, 32x23, akwarela/kredki/papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-maja-wilusz-kury-akwarela-kredki-papier-wosp-13172867861
Maja Wilusz, Dzika róża, 32x23, akwarela/kredki/papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-maja-wilusz-dzika-roza-akwar-kred-papier-wosp-13172872927
Paweł Leszega, Trzy motywy, 31x32, olej/płytahttps://allegro.pl/oferta/bwa-pawel-leszega-trzy-motywy-31x32-olej-plyt-wosp-13172875966
Jagoda Kochan, Motyl na kwiecie, 40x40, akryl/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-jagoda-kochan-motyl-na-kwiecie-akryl-plot-wosp-13172879493
Grzegorz Tomkowicz, Portret wojenny, 55x44, akryl/płytahttps://allegro.pl/oferta/bwa-grzegorz-tomkowicz-portret-wojenny-akryl-wosp-13172888638
Piotr Burger, 20x33x9, drewnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-piotr-burger-20x33x9-drewno-wosp-13172892670
Anna Pilszak, Tulipany, 40x20, akryl/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-anna-pilszak-tulipany-40x20-akryl-plotno-wosp-13172902757
Renata Gorączko (1), 25x30, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-renata-goraczko-1-25x30-olej-plotno-wosp-13172907463
Renata Gorączko (2), 25x30, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-renata-goraczko-2-25x30-olej-plotno-wosp-13172911275
Piotr Wójtowicz, ꬾ 20 (29,5x29,5), emulsja akrylowa/tekturahttps://allegro.pl/oferta/bwa-piotr-wojtowicz-emulsja-akrylowa-tektura-wosp-13172912749
Renata Szyszlak, 24x24 (35x35), technika własnahttps://allegro.pl/oferta/bwa-renata-szyszlak-24x24-35x35-wosp-13185534044
Marek Pokrywka, A statek płynie, 30x30, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-marek-pokrywka-a-statek-plynie-30x30-wosp-13185538187
Barbara Porczyńska, Pejzaż łańcucki, 29x34, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-barbara-porczynska-pejzaz-lancucki-29x34-wosp-13185540727
Małgorzata Adamkowska, Kolorowo, 40x40, akryl/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-malgorzata-adamkowska-kolorowo-40x40-wosp-13185543474
Józef Machała, Jesienny las, 40x50, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-jozef-machala-jesienny-las-40x50-wosp-13185545537
Arkadiusz Andrejkow, 29x19 (43x33), akryl, spray/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-j-arkadiusz-andrejkow-29x19-43x33-wosp-13185547964
Reprodukcja, 12x8 (24x19)https://allegro.pl/oferta/bwa-reprodukcja-12x8-24x19-wosp-13185550635
Reprodukcja, 11,5x16 (20x26)https://allegro.pl/oferta/bwa-reprodukcja-11-5x16-20x26-wosp-13185552846
Dzienny Dom Senior+, Anioł, 60x30x21, drewno, gips, tkaninahttps://allegro.pl/oferta/bwa-dzienny-dom-senior-aniol-60x30x21-wosp-13185555122
Elżbieta Wesołkin, 49,5x60, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-elzbieta-wesolkin-49-5x60-olej-plotno-wosp-13182571929
Andrzej Cieszyński, Bratki, 40x30, (49x39), akryl/tekturahttps://allegro.pl/oferta/bwa-andrzej-cieszynski-bratki-40x30-49x39-wosp-13185557083
Małgorzata Twardzik, 40x40, olej, szlagmetal/płótno https://allegro.pl/oferta/bwa-malgorzata-twardzik-40x40-olej-wosp-13185559128
Dorota Frydrych, Święty Jerzy pokonuje smoka, 30x25x3, tempera jajowa/deska sosnowahttps://allegro.pl/oferta/bwa-dorota-frydrych-swiety-jerzy-30x25x3-wosp-13185560970
Tomasz Kasprzyk, Anna S., 31,5x22,5 (41x32), fotografiahttps://allegro.pl/oferta/bwa-tomasz-kasprzyk-anna-31-5x22-5-41x32-wosp-13185563370
Jan Kukułka, Solina po sezonie, 49x59, akryl/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-jan-kukulka-solina-po-sezonie-49x59-wosp-13185566709
Mieczysław Burda,23,5x38, olej/płytahttps://allegro.pl/oferta/bwa-mieczyslaw-burda-23-5x38-olej-plyta-wosp-13185568174
Małgorzata Samborska, 24,5x41x27,5, ceramika szkliwionahttps://allegro.pl/oferta/bwa-malgorzata-samborska-24-5x41x27-5-wosp-13185569771
Bogdan Samborski, 56,5x21x20, ceramika szkliwionahttps://allegro.pl/oferta/bwa-bogdan-samborski-56-5x21x20-wosp-13185571052
Piotr Więch, Chrystus frasobliwy 41x16x11,5, drewnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-piotr-wiech-chrystus-frasobliwy-41x16x11-5wosp-13185573830
Jan Stachyrak, Chrystus frasobliwy, 40x13,5x12, drewnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-jan-stachyrak-chrystus-40x13-5x12-wosp-13185576090
Natalia Fischer, 29x21 (42x33), akwarela, papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-natalia-fischer-29x21-42x33-wosp-13185578208
Wojciech Wierdak, 16x20 (31x35,5), piórko/papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-wojciech-wierdak-16x20-31x35-5-wosp-13185580907
Justyna Łuczaj Salej, macierzyństwo (tomik wierszy), 67 str.https://allegro.pl/oferta/bwa-justyna-luczaj-salej-macierzynstwo-tomik-wosp-13189390302
Katarzyna Antosz, 45x32, tusz/papierhttps://allegro.pl/oferta/bwa-katarzyna-antosz-45x32-tusz-papier-wosp-13185583078
Iwona Jankowska-Mihułowicz, Zimowa rzeka, 30x50, akryl/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-iwona-jankowska-mihulowicz-zimowa-rzeka-wosp-13189406882
Marek Burdzy, Ciepły widok, 30x24, akryl/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-marek-burdzy-cieply-widok-akryl-plotno-wosp-13189313135
Marek Rajchel, Tryptyk, 30x43, olej/deskahttps://allegro.pl/oferta/bwa-marek-rajchel-tryptyk-30x43-olej-deska-wosp-13189383011
Barbara Kasprzycka, Granica, 40x48, technika mieszana/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-barbara-kasprzycka-granica-40x48-wosp-13189489084
Joanna Janowska-Augustyn, Ślady obecności, 50x70, druk cyfrowyhttps://allegro.pl/oferta/bwa-joanna-janowska-augustyn-slady-obecnosci-wosp-13189235689
Jarosław Sankowski, Wenecja, 42x52, druk cyfrowyhttps://allegro.pl/oferta/bwa-jaroslaw-sankowski-wenecja-druk-cyfrowy-wosp-13189248880
Dorota Sankowska, Kwiat wojny, 50x50, druk cyfrowyhttps://allegro.pl/oferta/bwa-dorota-sankowska-kwiat-wojny-druk-cyfrowy-wosp-13189261788
Galina Khmel, Modlitwa za Ukrainę, 20x40, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-galina-khmel-modlitwa-za-ukraine-wosp-13189499147
Alla Khmel, Róże, 50x40, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-alla-khmel-roze-50x40-olej-plotno-wosp-13189510214
Maria Bugajska Kondrad, Tak, 20x20, olej/płótnohttps://allegro.pl/oferta/bwa-maria-bugajska-kondrad-tak-olej-plotno-wosp-13189206985
Maria Bugajska Kondrad, Pejzaż p, 30x40, technika własnahttps://allegro.pl/oferta/bwa-maria-bugajska-kondrad-30x40-pejzaz-wosp-13189164157
Roman Przewoźnik, z cyklu "planetarium - 45", akryl na płótnie, tondo, śr. 50 cm, 2022 r.https://allegro.pl/oferta/bwa-roman-przewoznik-z-cyklu-planetarium-wosp-13206685127
Przejdź do - aktualność Następna
Pobierz artykuł w formie pliku Pdf Drukuj treść tego artykułu
Powrót do poprzedniej strony
Kontakt na stronie Kontakt
1 Wybierz element 1
2 Wybierz element 2
3 Wybierz element 3
4 Wybierz element 4
5 Wybierz element 5
6 Wybierz element 6